Невідомі жорстоко побили суддю, який веде справу про розстріли на Майдані

На чоловіка напали ззаду

Невідомі жорстоко побили суддю, який веде справу про розстріли на Майдані
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суддя Святошинського райсуду Сергій Дячук, який веде справу про вбивства на Майдані 18-20 лютого 2014 року, став жертвою побиття. На суддю напали невідомі ввечері в п’ятницю, 14 вересня.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, інформацію про це розміщено на сайті Ради суддів України.

“Попередньо, напад зловмисника на нього, Сергій Дячук пов’язує з професійною діяльністю, про що свідчать погрози розправитися з суддею і вислови, що повторюють риторику людей, які невдоволені тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями”, – зокрема йдеться у повідомленні.

Крім того повідомляється, що Дячук веде справу про події на Майдані, у якій фігурує п’ятеро колишніх беркутівців.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом нападу на суддю за статтею 296 (хуліганство) частина 4 (із застосуванням вогнепальної або холодної зброї).

Разом із тим, журналістка Наталія Двалі у Facebook повідомила деякі подробиці нападу на суддю. За її даними, близько 22:30, невідомі, підійшовши ззаду, вдарили його в голову тупим предметом. При цьому нападники погрожували йому.


Невідомі жорстоко побили суддю, який веде справу про розстріли на Майдані


Нагадаємо, наприкінці минулого року, Юрія Крисіна, який фігурував у справі про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія на Майдані 18 лютого 2014 року, засудили до двох років умовно.

Разом із тим, у лютому у Генпрокуратурі назвали імена високопоставлених чиновників часів режиму Януковича, яких підозрюють в причетності до розстрілів на Майдані.

Джерело: Народна Правда