Сила в правді

Навігація
Головна Новини Опубліковано світовий рейтинг якості життя: на якому місці Україна

Опубліковано світовий рейтинг якості життя: на якому місці Україна

Опубліковано світовий рейтинг якості життя: на якому місці Україна
в Новини/Соціальна правда

Аналітики Програми розвитку ООН (ПРООН) опублікували глобальний рейтинг індексу людського розвитку. Згідно нього, найкращою країною для життя стала Норвегія, яка зайняла 1 місце з 189 представлених країн, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

На другому місці опинилася Швейцарія з показником індексу в 0,944. За ними йдуть Австралія та Ірландія з 0,939 та 0,938 відповідно. На п’ятому місці – Німеччина. Рівень людського розвитку німців автори індексу класифікували як 0,936.

Також у першу десятку країн потрапили Ісландія, Гонконг, Швеція, Сінгапур, Нідерланди. З пострадянських країн кращий показник у Естонії – 0,871. Західні сусіди України – Польща, Словаччина та Угорщина – зайняли 33-е, 38 та 45-е місця відповідно.

Росія потрапила на 49-ту позицію, а Білорусь – на 53-ю.

Україна за підсумками 2017 року опустилася на чотири позиції і посіла 88 місце у глобальному рейтингу індексу людського розвитку.

На останньому місці – Нігер.

Визначальними критеріями для авторів індексу є такі показники, як тривалість життя, рівень освіти та доходів.


Нагадаємо, 14 вересня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентував проект бюджету на 2019 рік. В якому передбачено зростання мінімальної зарплати до 4175 гривень на місяць.

Як раніше повідомлялося, Норвегія, яка більше всіх у Західній Європі експортує нафти та природного газу оголосила про плани почати у найближчі роки закупівлю електричних літаків для пасажирських перевезень в рамках боротьби з глобальною зміною клімату, спираючись на свій успіх з використанням великих податкових пільг для стимулювання покупок електромобілів, які зробили її світовим лідером з продажу електричного автотранспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: