Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Підозрюваний в отруєнні Скрипалів пов'язаний з силовиками Путіна: новий доказ

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів пов’язаний з силовиками Путіна: новий доказ

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів пов’язаний з силовиками Путіна: новий доказ
в Закордонна правда

З’явився новий доказ причетності Олександра Петрова у справі про отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Нову газету та довідку, оприлюднену російським виданням The Insider спільно з дослідницьким центром The Bellingcat.

Кореспонденти Нової газети, грунтуючись на отриманій розслідувачами довідці з Федеральної міграційної служби РФ на Олександра Петрова, якого влада Великобританії називають агентом Головного розвідувального управління (ГРУ) Міноборони Росії, однієї зі спецслужб російського президента Володимира Путіна, зателефонували за вказаним номером і виявили нові докази.

Так, у довідці міститься позначка «дані не давати», з вказаним телефоном: 195-79-66. Це відмітка цікава тим, що телефон зареєстрований на АТС 195 в Хорошевському районі Москви, де неподалік знаходиться і штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії.

Ще одним доказом причетності Петрова до Міністерства оборони Росії, є зв’язок перших п’яти цифр з довідки до декількох телефонів підрозділів і підвідомчих структур Міноборони. Для того, щоб переконатися в цьому, достатньо вбити цифри в будь-якому пошуковику і особисто упевнитися у правильності таких висновків.

Прикладом зв’язку номера телефону Петрова може послужити телефон «Закордонного військового огляду» Міністерства оборони. Телефон цієї структури (499) 195-79-64, відрізняється тільки на одну цифру від номера з довідки на Петрова.
________________________________________
Нагадуємо, підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров і Руслан Боширов дійсно можуть бути співробітниками російських спецслужб. На файлі з паспортними даними значиться штамп «дані не давати» і підпис «с. с.», що означає, за даними дослідників, «цілком таємно».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: