Сила в правді

Навігація
Головна Новини Супрун розповіла, як музика впливає на здоров'я

Супрун розповіла, як музика впливає на здоров’я

Супрун розповіла, як музика впливає на здоров’я
в Новини/Правда про здоров'я

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про те, що музика-це не просто приємний бонус у нашому житті, вона також здатна впливати на наше здоров’я.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на сторінку Супрун у Facebook.

За словами в. о. міністра, сьогодні музика – це окремий напрямок терапії.

“Як правило, музичну терапію застосовують додатково у різних видах реабілітації та лікування пацієнтів. Сертифіковані музичні терапевти – це музиканти з досвідом, які добре розуміють, які емоційні реакції викликає музика, яким чином вона допомагає розслабитися і налаштуватися на позитивні емоції”, – стверджує Супрун.

Вона також підкреслила, що така терапія різними способами може поліпшити результати лікування та якість життя пацієнта. Приміром, вона впливає на послаблення симптомів болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть на функції імунної та ендокринної систем.

Крім того, результати Кокранівського огляду досліджень вказують, що музика дає гарний результат у лікуванні депресії, тривожності і стресу і навіть допомагає викликати спогади та зменшити хвилювання у людей з деменцією (придбане слабоумство, стійке зниження пізнавальної діяльності з втратою у тій чи іншій мірі раніше засвоєних знань та практичних навичок та ускладненням чи неможливістю придбання нових).


Нагадаємо, раніше Уляна Супрун розвіяла популярний міф про чудодійні властивості кактусів, які рятують від негативного випромінювання комп’ютерів.

Раніше, Супрун розповіла з якого віку дітям варто вчити іноземну мову.

Додамо, раніше Уляна Супрун дала поради про те, як підготувати дитину до навчального року, дітям треба допомогти налаштуватися на навчальний процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: