Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Бояться Путіна: Фінляндія відмовилась від членства у НАТО

Бояться Путіна: Фінляндія відмовилась від членства у НАТО

Президент Фінляндії зізнався, що боїться спровокувати Путіна, вступивши в НАТО

Бояться Путіна: Фінляндія відмовилась від членства у НАТО
в Закордонна правда/Новини

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо (Sauli Niinistö) вважає, що зустрічаючись з російським президентом Володимиром Путіним, треба бути дуже обережним, оскільки глава Кремля завжди добре підготовлений і поінформований.

У той же час, фінський президент вважає, що добре ладнає з Путіним, обговорюючи з ним найделікатніші питання, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За словами Нііністьо , Фінляндії та Росії необхідно мати гарні ділові стосунки, оскільки між країнами існує 1300 кілометрів спільного кордону та за можливого вступу до військового Північноатлантичного блоку країна скандинавського регіону стане для Путіна ворогом.

Фінляндії ні до чого подавати заявку на членство в НАТО, заявив фінський президент, адже в Росії з цього питання є дуже “чітка позиція”.

Відзначимо, зараз в блок НАТО входить 29 країн: Албанія, США, Бельгія, Болгарія, Естонія, Іспанія, Голландія, Хорватія, Італія, Канада, Греція, Литва, Люксембург, Латвія, Польща, Португалія, Франція, Румунія, Німеччина, Словаччина, Словенія, Великобританія, Чехія, Туреччина, Угорщина, Чорногорія. Три країни скандинавського регіону – Норвегія, Данія та Ісландія входять до Альянсу.


Нагадаємо, Фінляндія виклала мінімум €10 млн на проведення двосторонньої зустрічі президентів Росії і США Володимира Путіна та Дональда Трампа в Гельсінкі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: