Сила в правді

Навігація

Динамо зіграло внічию із Зорею перед стартом у Лізі Європи

в Спорт

У рамках восьмого туру чемпіонату України з футболу, луганська “Зоря” зіграла внічию з київським “Динамо” 1-1.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА

У першому таймі, команди демонстрували обопільно гострий футбол, по черзі створюючи моменти. На 44 хвилині першого тайму, “Зоря” скористалася помилкою киян у штрафному майданчику, після удару Силаса на добиванні зіграв Громов.

У другому таймі динамівці намагалися відігратися, а підопічні Вернидуба шукали можливості в контратаці. Зрівняти рахунок в матчі, “Динамо” вдалося на 67 хвилині, капітан команди Сидорчук вдарив здалеку і влучив у нижній кут воріт.

За кілька хвилин до кінця матчу, гравець “Зорі” Кабаев отримав червону картку, однак скористатися чисельною перевагою кияни не змогли. В результаті бойова нічия, за підсумком якої “Динамо” залишається на третьому місці з 14 очками, а “Зоря” на четвертому з 12 очками.

Голи: Громов (44 хвилина), Сидорчук (67 хвилина).

Склад Динамо: 71. Бойко, 94. Кендзьора, 26. Бурда, 44. Кадар, 23. Піваріч, 5. Сидорчук, 29. Буяльський, 15. Циганков, 8. Шепелєв, 7. Вербич, 43. Русин, головний тренер Олександр Хацкевич.

Склад Зорі: 23. Махарадзе, 20. Караваєв, 15. Вернидуб, 3. Переймів, 98. Чеберко, 22. Кабаев, 8. Харатін, 96. Сілас, 10. Хомченовський, 21. Ратао, 28. Громов, головний тренер Юрій Вернидуб

Нагадуємо, Ярмоленко вперше відзначився за Вест Хем : відео ефектних голів українця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.