Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Легалізація марихуани у Грузії: церква побоюється нашестя наркоманів

Легалізація марихуани у Грузії: церква побоюється нашестя наркоманів

Легалізація марихуани у Грузії: церква побоюється нашестя наркоманів
в Закордонна правда/Новини

Патріарх Грузії Іліа Другий закликає уряд поставитися з великою відповідальністю до промислового виробництва та легалізації споживання марихуани.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Ехо Кавказу.

«Я вважаю, що уряд має взяти відповідальність та контролювати становище. Ця галузь не повинна перейти у приватний сектор. Якщо вона перейде у приватний сектор, ми не зможемо її контролювати. Зараз стоїть питання про те, щоб було розроблено законодавство. У цьому законодавстві має говоритися, що уряд несе відповідальність за цей процес», – заявив у ході проповіді Патріарх всієї Грузії Іліа Другий, говорячи про законопроект, пов’язаний з промисловим виробництвом марихуани.

“Ми повинні пам’ятати те, що це небезпечно, так як сюди приїдуть наркомани з інших країн і скористаються цією свободою. Так наркоманія ще більше пошириться у Грузії. Тому я хочу попросити владу, дивитися на це з великою відповідальністю. Не можна дивитися тільки на економіку, що у країни економічно буде дохід, навіщо нам така економіка, якщо ми втратимо своїх дітей”, – підсумував Патріарх.

Після проповіді патріарха голова Парламенту Іраклій Кобахідзе повідомив журналістам, що законодавці почнуть розгляд лише тієї частини законопроекту, яка стосується споживання наркотиків. А та частина, яка визначає порядок та умови виробництва-експорту марихуани, буде розглянута пізніше.

«Ми не поспішаємо. Ми відкладемо розгляд у цій частині законопроекту, щоб провести консультації з патріархією та краще роз’яснити суспільству суть цього законопроекту», — підкреслив Іраклій Кобахідзе.

Нагадаємо, зовсім недавно, міністр фінансів Грузії Іване Мачаваріані заявив журналістам, що у випадку контрольованої культивації марихуани держава у найближчі два-три роки може отримати прибуток від її експорту у розмірі 400 мільйонів доларів.


Як раніше повідомлялося, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив, що легалізація використання марихуани почнеться у його країні з 17 жовтня.

Додамо, власник компанії «Tesla» Ілон Маск покурив марихуану у прямому ефірі.

Раніше ми писали, що на Закарпатті поліція виявила у місцевого «фермера» величезні партії сирої, висушеної та розфасованої марихуани на суму близько 39 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: