Отруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними Боширова

Неймовірний збіг: Руслан Боширов забирав паспорт в тому ж відділенні ФМС, що і Олександр Петров, в якому співробітники силових відомств зазвичай отримують документи

Отруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними Боширова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські засоби масової інформації оприлюднили файл з фотографією одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів — Руслана Боширова. Документ був “злитий” з інформаційної системи «Російський паспорт» і який свідчить про можливу причетність Боширова до спецслужб.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення в соціальній мережі Facebook медіа “Проект”, яке спеціалізується на журналістських розслідуваннях.

Відзначається, що на файлі Боширова стоїть штамп «Дані не давати» і ця позначка може вказувати на те, що файл з паспортної системи належить особі, пов’язаній з російськими спецслужбами.

У файлі Боширова зазначено, що він отримав паспорт з причини «непридатності» старого документа в жовтні 2010 року. У документі також міститься номер нібито старого паспорта Боширова.

Отруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними БошироваОтруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними Боширова

Відзначається, що Боширов отримував новий паспорт у тому ж відділенні Федеральної міграційної служби, що і його “колега” Олександр Петров – №770001, і саме там співробітники силових відомств отримують паспорти.

Отруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними Боширова Отруєння Скрипалів: опубліковано документ з паспортними даними Боширова

У файлі у Боширова, втім, як і у Петрова, немає ніяких даних про виданий йому закордонний паспорт, що суперечить звичайній практиці.


Нагадаємо, раніше автори проектів Bellingcat і The Insider оприлюднили практично аналогічне розслідування про “паспорт Петрова”.

Джерело: Народна Правда