Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Продовження допінг-скандалу: у WADA розпочався бунт через намір керівництва пробачити Росію

Продовження допінг-скандалу: у WADA розпочався бунт через намір керівництва пробачити Росію

Продовження допінг-скандалу: у WADA розпочався бунт через намір керівництва пробачити Росію
в Закордонна правда

Беккі Скотт – канадська олімпійська чемпіонка, в знак протесту покинула Комітет по відповідності Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Twitter журналіста BBC Дена Роана.

44-річна Бекі Скотт, є головою Комісії спортсменів WADA. Після рекомендації агентства відновити Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) в правах, жінка заявила про відмову продовжувати роботу.

Канадська спортсменка ще в 2016 році, продемонструвала свою позицію по відношенню до російської сторони, закликаючи олімпійський комітет (МОК) усунути збірну Росії в повному складі від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Трохи раніше, стало відомо про листування президента WADA Крейга Ріді і міністра спорту Росії Павла Колобкова, щодо відновлення у статусі РУСАДА. У листах йшлося про готовність Росії піти назустріч WADA і визнати висновки доповіді незалежної комісії під керівництвом Річарда Макларена.

Нагадаємо, що позбавлення статусу РУСАДА у зв’язку з не відповідністю Кодексу WADA, відбулося в 2015 році. Тоді після розгляду, багато спортсменів з Росії були дискваліфіковані і позбавлені медалей Олімпіади 2014 року.


Нагадуємо, Росія вперше заявила про відповідальність за систематичні допінгові порушення . Міністр спорту РФ Павло Колобков розповів про серйозну кризу, що вразила російський спорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: