Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда США запустили у космос ракету Delta II: опубліковано відео

США запустили у космос ракету Delta II: опубліковано відео

США запустили у космос ракету Delta II: опубліковано відео
в Закордонна правда

Супутник, буде знаходитися на орбіті заввишки 496 км над рівнем світового океану, і зробить докладний 3D-портрет поверхні планети за три роки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на докладний буклет місії Delta II

Ракета-носій Delta II американської компанії United Launch Alliance з зондом ICESat-2 (Ice, Cloud and land Elevation Satellite-2) від NASA у вантажному відсіку, була запущена вчора вдень. Ракета пішла з космодрому SLC-2W на базі ВПС США Вандендерг в штаті Каліфорнія у 15:46.

У 1990-2000-х Delta II була найбільш часто використовуваною ракетою в світі, а 15 вересня 2018 року, модель провела сотий вдалий і фінальний запуск за майже тридцятирічний період її експлуатації. Останньою конфігурацією апарату стала 7420-10C: з маршовим двигуном RS-27A на гасі, чотирма бічними прискорювачами і двигуном AJ10-118K на другому ступені.


Супутник лідара ATLAS (Advanced Topographic Laser Altimeter System) від компанії Fibertek, встановлений на ракеті, буде протягом трьох років заміряти зміни у висоті різних об’єктів земного ландшафту, в першу чергу сніжного, крижаного та лісового покривів.

Одним з прикладів його використання, буде можливість виміряти танення льодовиків Гренландії, а також складання цілковитих карт висот землі. Особливу цінність, супутник має для метеорологів, які зможуть визначити зміну поверхні землі в умовах глобального потепління.


Нагадуємо, в японському місті Таікі відбувся невдалий запуск ракети приватної компанії Interstellar Technologies. Ракета, вартістю в $2,7 млн, змогла піднятися лише на кілька метрів, після чого впала на землю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: