Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Вчені знайшли ознаки зниклого континенту

Вчені знайшли ознаки зниклого континенту

Виявилося, що породи на південному заході Англії пов'язані геологічно з французьким регіоном

Вчені знайшли ознаки зниклого континенту
в Закордонна правда/Новини

Англійські вчені стверджують, що Британські острови сформувалися після злиття трьох мікроконтинентів Авалонії, Лаурентії та Арморіки.

У дослідженні взяли участь вчені Плімутського університету, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Phys.org.

Мікроконтинент Арморіка утворився наприкінці силурійського періоду в результаті відділення від Гондвани (близько 419 млн. років тому), а потім пізніше, до кінця кам’яновугільного періоду (близько 300 млн. років тому) зіткнувся з суперконтинентом Лавруссією.

Для аналізу мінералогічного складу порід у графствах Корнуолл та Девон в Англії геологи взяли зразки мінералів і вивчили їх за допомогою рентгенофлуоресцентної спектрометрії. А ще були визначені співвідношення ізотопів неодиму та стронцію. В результаті було проведено співставлення з даними про породах в інших частинах Британії та континентальній Європі.

Виявилося, що гірські породи, які характерні для Арморіки, багаті оловом і вольфрамом, і вони зустрічаються на південному-заході Англії та пов’язані геологічно з французьким регіоном Бретанню. Межа між Арморікою та Авалонією пролягає від гирла річки Екс (впадає в затоку Ла-Маншу) до міста Камелфорда.


Нагадаємо, медики розповіли, що деякі хвороби тіла і мозку потрібно лікувати одночасно, так як процес одужання може затягнутися.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: