Нове отруєння в Солсбері: стало відомо про причетність “Новачка”

Поліція не пов'язує новий інцидент з використанням нервово-паралітичної речовини російського походження "Новачок"

Нове отруєння в Солсбері: стало відомо про причетність “Новачка”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У неділю, 16 вересня, в британському Солсбері стався новий інцидент, який викликав підозру в черговому використанні отруйної речовини  “Новачок”. Після відвідування італійського ресторану Prezzo двоє людей, чоловік і жінка, відчули себе погано.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ТАСС.

Loading...

Пара відвідала ресторан в місті Солсбері, який знаходиться в 300 метрах від ресторану Zizzi, де в день свого отруєння в березні обідали колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

“Чоловіка і жінку  доставили до районної лікарні Солсбері і обстежили в клінічних умовах. Ми вважаємо, що причин вважати, що саме “Новачок” є речовиною отруєння, немає. Обоє залишаються в лікарні під наглядом”, – заявили в поліції.

В якості запобіжного заходу ресторан закрили, всі прилеглі до нього дороги перекрили. На місце інциденту прибули пожежні і чотири карети швидкої допомоги, продовжують працювати співробітники правоохоронних органів, однак поліція графства Вілтшир не вважає, що постраждалі в результаті відвідування ресторані в Солсбері зазнали впливу нервово-паралітичного речовини.


Як раніше повідомлялося, колишньому подвійному агентові Сергію Скрипалю та його дочці Юлії вдалося вижити після отруєння нервово-паралітичною речовини «Новачок» завдяки дощу, який майже змив отруту з дверної ручки їхнього будинку.

Також недавно стали відомі особистості отруйників Скрипалів – ними виявилися співробітники російської розвідки Руслан Боширов і Олександр Петров. Російські розвідники потрапили на записи безлічі камер відеоспостереження, переміщалися на громадському транспорті, не стали знищувати флакон духів, в якому знаходилась речовина «Новачок».

Джерело: Народна Правда