ППО Сирії збили російський літак з військовими на борту

Відмітка Іл-20 на радарах управління авіацією зникла в ході атаки чотирьох ізраїльських літаків F-16 по сирії в провінції Латакія

ППО Сирії збили російський літак з військовими на борту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Літак Міністерства оборони Російської Федерації Іл-20 з 14 військовими на борту зник з радарів над Середземним морем в 35 км від берегів Сирії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за інформацією оборонного відомства, літак зник під час атаки ізраїльських винищувачів F-16: «відмітка Іл-20 на радарах управління авіацією зникла в ході атаки чотирьох ізраїльських літаків F-16 по сирії в провінції Латакія».

Крім того, як уточнює видання Медуза, в цьому районі зафіксували пуски ракет з французького фрегата “Овернь”.

Організована пошуково-рятувальна операція.

Між тим CNN з посиланням на джерело в уряді США повідомив, що російський Іл-20 був збитий сирійською протиповітряною артилерією при спробі відобразити ракетний обстріл з боку Ізраїлю.

Ізраїль поки не коментує подію.

ППО Сирії збили російський літак з військовими на борту

Нагадаємо, у 2016 році у Чорне море впав інший літак Міноборони Росії Ту-154. Він розбився приблизно в півтора кілометрах від берега. Військовий Ту-154 виконував рейс з підмосковного Чкаловска в сирійське місто Латакію. У Сочі він здійснював посадку для дозаправки.

У Міністерстві оборони Російської Федерації через чотири місяці з моменту прес-конференції JIT (Об’єднана слідча група, яка проводить розслідування трагедії рейсу МН17) представили світу «докази своєї непричетності до знищення пасажирського Boeing 777 на Донбасі. Так, у Росії заявили, що фотографії та відео документів, які свідчили про те, що ракетний комплекс «Бук» привезли з РФ, підробили.

Крім того, в Міноборони РФ оприлюднили серійний номер сопла двигуна ракети. Міжнародних експертів намагаються переконати, що ракету 9м38 для ЗРК «Бук» ще у 1986 році передали у військову частину 20152 – зенітно-ракетну бригаду в Тернопільській області УРСР.

Грузинські журналісти вже встановили, як саме фатальна ракета 9М38 для зенітно-ракетного комплексу «Бук» опинилася на території Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда