Російський ведучий декількома словами “знищив” патріотів руського мира

Нагієв запевняє, будь-який вид агресії йому огидний

Російський ведучий декількома словами “знищив” патріотів руського мира
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Відомий російський актор, шоумен Дмитро Нагієв, який в інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю зізнався, як розгнівав Володимира Путіна віршем, кількома словами “знищив” прихильників так званого “російського світу”.

НАРОДНА ПРАВДА продовжує розбирати скандальне інтерв’ю Нагієва в програмі “вДудь”.

Loading...

“Мені огидна будь-яка агресія, сказали ви. Мультик про ракети, здатні долетіти до Флориди, вам теж огидний?”, – поставив Нагієву питання ведучий Юрій Дудь.

“Я його не дивився. Думаю, так. Щось пригадую, так. Я цього не розумію, як і написи «На Берлін!», як і написи «Можемо повторити». Що це взагалі? Хто ти такий, шматок гівна, що ти хочеш це повторити? Я-то пам’ятаю ще, як я з дідусем ходив на День Перемоги. Коли вони тихенько випивали, люди похилого віку з однією лише фразою: «Щоб не було війни». І раптом ти їдеш, с**а, з написом «На Берлін!», «1941-1945 можемо повторити!». Ти чого, хлопець?”, – відповів Нагієв.

нагиев у дудя

#ТОПвидео2018 Ролики, которые собрали наибольшее количество просмотров в Усах за 2018 годДаже работая на “Первом”, Нагиев сумел дать очень точные определения современным “патриотам”

Gepostet von Усы Пескова am Mittwoch, 19. September 2018

Нагадаємо, відомий російський актор Дмитро Нагієв в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю зізнався, що в 90-ті роки, коли він був самим популярним ді-джеєм в Росії, його запросили працювати в штаб Анатолія Собчака, який переобирався на пост мера Санкт-Петербурга. В рамках роботи Нагієв з командою їздили по містах і селах Росії та роздавали в ті голодні часи гречку та інші продукти, агітуючи голосувати за Собчака.

Нагієв також заявив, що, опинившись перед Путіним задав йому питання: “Доки?”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...