Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї

Україна добилася прориву в поставках високотехнологічних видів озброєнь з країн НАТО

Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Раніше Україна не мала можливостей розробляти нові боєприпаси, оскільки не мала сучасного вимірювального обладнання. Але в травні поточного року наша держава за 6 мільйонів 734 тисячі доларів придбала радар, виготовлений датською компанією Weibel Scientific A. – MFTR 2100/40, який призначений для вимірювань траєкторій польоту боєприпасів усіх видів. При цьому радар багатофункціональний, дозволяє заміряти боєприпаси різних калібрів, навіть кулі.

Крім того, держава закупила найсучаснішу техніку для виготовлення високоякісних снарядів натовського калібру 155 мм, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення в соціальній мережі Facebook журналіста Юрія Бутусова.

Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї

Комплекс MFTR 2100/40 на шасі вантажівки MAN забезпечує точний контроль польоту боєприпасів усіх типів на відстань до 40 кілометрів.

Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї

Поставки датського радару – це не перший випадок одержання техніки з країн НАТО. Сучасні системи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, радари, розвідувальні та ударні безпілотники США постачають нам Польща, Франція, підкреслює Юрій Бутусов, відзначаючи, що Україна отримує такі ресурси для оборони і безпеки, які за своїми характеристиками значно перевершують аналогічні бойової техніки ЗС РФ.

Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї Україна здійснила військовий прорив: фото нової зброї


Нагадаємо, раніше в Україні презентували новий 3D радар, який не має аналогів у світі.

Станція дозволяє виявити повітряні об’єкти на відстані до 500 км, і на висоті від 0 до 40 км. Крім того, одночасно 80К6Т може «бачити» до 500 цілей.

Джерело: Народна Правда