Сила в правді

Навігація
Головна Новини Справа проти Омеляна: НАБУ показало переписку міністра

Справа проти Омеляна: НАБУ показало переписку міністра

Матеріали НАБУ у справі Омеляна налічують понад 20 томів

Справа проти Омеляна: НАБУ показало переписку міністра
в Новини/Правда про чиновників

Національне антикорупційне бюро України підозрює міністра інфраструктури Володимира Омеляна у незаконному збагаченні, опублікувавши у соціальній мережі Facebook на своїй офіційній сторінці приклади “підозрілого” листування чиновника.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА.

Розслідуючи справу щодо можливого незаконного збагачення міністра, детективи НАБУ отримали більше трьох десятків тимчасових доступів до речей та документів та направили понад 100 запитів, зазначають у Бюро, опублікувавши переписку Омеляна з його братом, посередником стосовно купівлі авто, посадовцем одного з органів влади та його дружини Світлани Бевзи з колишнім власником будинку у Київській області.

З огляду на це, НАБУ припустило, що посадовець свідомо приховував свої статки.

НАБУ також оприлюднили проект висновку Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо відсутності в діях міністра конфлікту інтересів за підписом Наталії Корчак, який той отримав за два місяці до офіційного призначення на посаду.


Зазначимо, сам Омелян вважає, що справа НАБУ проти нього пов’язана з відвідуванням ним судового засідання над Мартиненком. За словами Омеляна, збагачення, про яке йдеться,  сталося 10 років тому – придбання і користування машини для брата, а також незадеклароване проживання в будинку.

Також незважаючи на підозру у незаконному збагаченні, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що не збирається подавати у відставку. 

До слова, на думку політичного експерта Андрія Вігірінського, справа Омеляна приречена на провал. Політолог пояснив, що всі розслідування про незаконне збагачення базуються на інформації яка з’явилася у перших е-декларуваннях у 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: