Терорист Гіркін знайшов, чим образити ватажка “ДНР”

На Донбасі передвиборчі війни - бойовики ображають один одного, закликаючи не голосувати

Терорист Гіркін знайшов, чим образити ватажка “ДНР”
Автор Романова Марі в Новини

На Донбасі почалися справжні електоральні війни напередодні майбутніх там “виборів”. Першим слово взяв один з колишній ватажків бойовиків “ДНР” Ігор Стрєлков-Гіркін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у себе на сторінці в Twitter відомий блогер, який пише під ніком “Necro Mancer”, опублікував скрін поста Гіркіна. У ньому він, як би не було це смішно, намагається образити діючого “главу ДНР” Дениса Пушиліна.

Loading...

Зокрема, Стрєлков-Гіркін закликає взяти участь у “виборах”, але за “повію Пушиліна не голосувати”.

«Він (Пушилін) не бандюган, а банальний дрібний шахрай. Чим це гірше? – Та тим, що шахрай обов’язково попадає потім під контроль бандюгана, – і шкода від нього подвоюється», – скаржиться один бойовик (Гіркін) на іншого.

Терорист Гіркін знайшов, чим образити ватажка “ДНР”

Нагадаємо, напередодні на тлі чуток про приїзд у Донецьк відомого олігарха Ріната Ахметова, «ДНР» поповзли нові — про прибуття в регіон одного з колишній ватажків бойовиків Донбасу Ігоря Стрєлкова-Гіркіна.

Нещодавно ватажок «ДНР» Денис Пушилін навідався до співробітників підприємства металургійної промисловості «Макіївкокс» і сильно оскандалився там. Як обурювалися пізніше сепаратисти Донбасу, Пушилін не помітив, що співробітники заводу були в піксельної формі (форма української армії) з написом “Охорона”, але з українським прапором під нею.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...