Під Сумами спалахнув газопровід: є жертви, тисячи постраждали

Обгоріле тіло чоловіка, через якого, швидше за все, і сталася аварія, знайшли неподалік від місця пожежі

Під Сумами спалахнув газопровід: є жертви, тисячи постраждали
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Майже дві тисячі жителів Сумської області продовжують залишатися без газопостачання через пожежу на газопроводі високого тиску.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 0542.ua подробиці трагедії, яка сталася 21 вересня, повідомив сьогодні на апаратній нараді в мерії начальник Сумського відділення ПАТ «Сумигаз» Олег Радченко.

За його словами, перші повідомлення про надзвичайну подію надійшли в аварійно-диспетчерську службу «Сумигаз» у 18:44. На місце одразу ж виїхали аварійні бригади, рятувальники та правоохоронці. Полум’я вдалося погасити тільки опівночі.

Проте роботи по усуненню наслідків НП ведуться досі, через це без газопостачання залишаються 1 тисяча 640 жителів Баранівки та 322 жителі Василівки. Зазначимо, безпосередньо в день НП без блакитного палива залишились також жителі сіл: Токарі, Вільшанка, Хоми, Ст. Чернеччина, Битица, Пушкарівка, Липняк.

Обгоріле тіло чоловіка, через якого, швидше за все, і сталася аварія, знайшли неподалік від місця пожежі. 73-річний пенсіонер раніше працював газозварником, мабуть, він намагався “врізатися” в газопровід.

Начальник поліції міста Суми Павло Карабут повідомив, що одна з версій трагедії – хтось зняв запірну арматуру з засувки газорозподільної станції.

Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки в декількох містах в районі Бостона сталося понад 70 вибухів у житлових будинках. Вибухи могли бути викликані порушеннями в роботі газопроводу.

Джерело: Народна Правда