Пірати захопили корабель з українцем на борту: що відомо

Інцидент стався біля узбережжя Нігерії

Пірати захопили корабель з українцем на борту: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини

Біля узбережжя Нігерії в Африці пірати захопили торгівельне судно, що ходить під прапором Швейцарії.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CNN, захоплення сталося рано вранці у суботу 22 вересня, коли судно MV Glarus вийшло з порту Лагоса і взяло курс на Порт-Гаркорт з зерном на борту.

Loading...

Пірати захопили у заручники 12 з 19 членів екіпажу, серед яких був один громадянин України. Також серед тих, хто перебував на судні, були моряки з паспортами Філіппін, Словенії, Румунії, Хорватії та Боснії.

Офіційного підтвердження того, що українець опинився серед заручників, поки що немає – компанія Massoel Shpping у своєму прес-релізі лише виклала подробиці інциденту, зокрема те, що пірати діяли за звичною схемою захоплення із подальшим виведенням з ладу приладів навігації та комунікації.

Також представник транспортної компанії повідомив, що усі сім’ї членів екіпажу уже проінформовані щодо інциденту, а співробітники разом із представниками влади роблять все можливе для звільнення заручників.

Раніше повідомлялося, що на початку вересня прикордонники ФСБ Росії захопили українське риболовецьке судно біля берегів окупованого Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...