Всього десять хвилин на день: ці прості поради покращать вашу пам’ять

Мозок - м'яз, який можна накачати

Всього десять хвилин на день: ці прості поради покращать вашу пам’ять
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У відомому американському журналі “Proceedings of the National Academy of Sciences”, який спеціалізується на оригінальних наукових дослідженнях у різних галузях, часто в біології і медицині опублікували нове дослідження, стосовно людського мозку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, виявилося, що фізичні вправи здатні поліпшити пам’ять.

При цьому, як заявив Майкл Ясс, невролог з Каліфорнійського університету, здатності мозку зберігати інформацію поліпшуються навіть після короткого сету вправ.

Приміром, 10-хвилинної ходьби або йоги, під час яких посилюється зв’язок між ділянками мозку, які відповідальні за формування та зберігання інформації.

Пам’ять – м’яз, який цілком можна накачати

Є прості вправи, за допомогою яких у домашніх умовах можна потренувати свою пам’ять.

Наприклад:

Покладіть перед собою малюнок з різними тваринами. Через хвилину сховайте його, спробуйте пригадати,що було зображено – запишіть назви в алфавітному порядку.

Покласти перед собою листок з іменами людей та знаменними для них датами. Три рази прочитайте інформацію, а потім спробуйте без листка згадати, які дати до кого і якого свята відносяться.

Нагадаємо, вчені пояснили, чому “сіра речовина” взимку і навесні працює гірше.

Також медики розповіли, що деякі хвороби тіла і мозку потрібно лікувати одночасно, так як процес одужання може затягнутися.

Джерело: Народна Правда