У Путіна відреагували на викриття отруйника Скрипалів Боширова

Дмитро Пєсков завів знайому платівку в стилі "іх там нєт"

У Путіна відреагували на викриття отруйника Скрипалів Боширова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Росії вперше відреагували на сенсаційне викриття розслідувачами проекту Bellingcat підозрюваного у отруєння Скрипалів Руслана Боширова, який виявився Анатолієм Чепігою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише російський  “Інтерфакс“.

В четвер, 27 вересня, прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков, спілкуючись з журналістами,  заявив, що йому нічого не відомо про полковника ГРУ, Героя Росії Анатолія Чепігу, якого ідентифікували як підозрюваного в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії  Руслана Боширова.

За словами Пєскова,  в Кремлі обов’язково перевірять інформацію  розслідувачів Bellingcat, зокрема – списки нагороджених.

Пєсков також зазначив,  що Кремль не має іншої інформації, окрім озвученої Путіним і “самими громадянами Росії” Русланом Бошировим і його напарником Олександром Петровим.

Прес-секретар російського президента також  не став коментувати твердження авторів розслідування про те, що Боширов і Чепіга – одна і та ж людина.

Нагадаємо,  в Bellingcat пообіцяли, що ім’я «Олександра Петрова», який, як і його партнер «Руслан Боширов» є підозрюваним в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів, буде розсекречено групою найближчим часом.

Додамо, що ймовірні отруювачі сім’ї Скрипалів «Олександр Петров» та «Руслан Боширов» за останні два роки кілька разів дивним чином відвідували країни Західної Європи. Висновки Bellingcat та the Insider зроблені на основі даних про пересування закордонних паспортів «Петрова» та «Боширова».

Джерело: Народна Правда