Українцям пообіцяли зарплати по 15 тис. і сказали, коли це буде

Щоправда станеться це не дуже скоро - за три-чотири роки

Українцям пообіцяли зарплати по 15 тис. і сказали, коли це буде
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики України Андрій Рева анонсував зростання середьої зарплати в Україні до 15 тисяч гривень.

Щоправда станеться це не дуже скоро – за три-чотири роки, розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу міністерства соціальної політики України.

Loading...

Рева додав, що за даними Держприкордонслужби, за кордоном на постійній основі працюють 3 мільйони 200 тисяч українців, назвавши це “другою хвилею міграції” – під час першої хвилі у 90-х роках ця цифра сягала 7 мільйонів.

Зменшити відтік населення України, на думку Реви, може допомогти наближення рівня доходів населення до показників тих країн, у які українці виїжджають на заробітки.

“На сьогоднішній день, в перерахунку на гривні, українські заробітчани в Польщі у середньому отримують 19200 гривень на місяць. Для зменшення рівня трудової міграції, як я вже неодноразово казав, середня зарплата в Україні має бути не меншою за 15000 гривень. Ми плануємо, що в цьому році середня зарплата в грудні вийде на розмір 10000 гривень, і нам потрібно три-чотири роки щоби наша середня зарплата вийшла на потрібні показники”, – пояснив Міністр.

Рева додав, що на ринку праці в Україні наразі спостерігається сприятлива ситуація – задля збереження кадрів роботодавці змушені встановлювати конкурентний розмір заробітних плат.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що доктор економічних наук Андрій Гайдуцький прогнозує, що найближчим часом з України виїжджатиме 300-400 тисяч громадян щороку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...