Дуже смішно: Медведєв розкрив дату “відставки” Путіна

Дуже смішно: Медведєв розкрив дату “відставки” Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв розповівши росіянам про “непросте життя” в найближчі 6 років, фактично дав сигнал про те, скільки ще протримається правління президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на статтю російського письменника і публіциста Дмитра Бикова для “Співрозмовника”.

Loading...

Письменник вважає, що для Путіна нинішня каденція, швидше за все, стане останньою.

“Деякі запитують: навіщо він усе це говорить, явно підставляється під насмішки? Відповідаю: надсилаються два сигнали. Народу та начальству. Посилати ці сигнали треба для того, щоб зберігалася можливість стати наступником. І такі шанси у Медведєва є – саме тому, що це звучить дуже смішно. Ще смішніше, якщо його наступником у 78 років стане Путін, але це малоймовірно”, – пояснив він.

Крім того, Биков озвучив п’ять сценаріїв розвитку Росії на найближчі 6 років:

Перший. Після Путіна в країні запанував хаос і розпад аж до територіального.

Другий. До влади приходить людина, ніким не сприймається всерйоз (зразок Хрущова), з допомогою апаратних ігор розправляється зі старою гвардією, виправляє найбільш явні перегини, втрачає владу і мирно доживає на пенсії.

Третій. В результаті путчу або низового профашистського перевороту здійснюється така ж диктатура, але знизу – з тими ж наслідками.

Четвертий. Путін або силовики розв’язують масштабну війну, що приводить до національної або світової катастрофи.

П’ятий. Після Путіна (або при збереженні Путіна неконституційним шляхом) владу беруть силовики і встановлюють фашизм, короткочасний, з тією ж катастрофою у фіналі.

На думку письменника, варіант з наступником самий м’який, найменш травматичний і, “якщо не трапиться нічого надзвичайного, найкращий для усіх”.

“Шанси Медведєва – найкращі. У нього і зріст, як у Хрущова, – на 5 см нижче попередника. Але відлизі це не завадило”, – підсумував він.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Великобританія допомогла Путіну прийти до влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...