США пред’явили звинувачення сімом співробітникам ГРУ: опубліковано список злочинів

США пред’явили звинувачення сімом співробітникам ГРУ: опубліковано список злочинів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки пред’явило звинувачення сімом співробітникам Головного розвідувального управління Росії.

Про це повідомив помічник генерального прокурора США Джон Демерс.

“Ми оголошуємо про пред’явлення обвинувачення сімом російським військовослужбовцям в порушенні кількох американських кримінальних законів для проведення шкідливої кібердеятельності проти США і їх союзників”, – заявив Демерс.

Помічник генерального прокурора зазначив, що звинувачення стосуються кількох російських агентів, яких затримали у Нідерландах, та їхніх московських колегах, однак їхні імена не називають.

Демерс додав, що росіяни збирали інформацію про фізичних та юридичних осіб з Північної Америки та Європи. Ціллю обвинувачених були дані про здоров’я спортсменів з антидопінгових агентств і спортивних федерацій в різних країнах.

“Жертви цих незаконних дій – антидопінгові агентства і організації в США та за їх межами, такі як WADA, USADA, Спортивний арбітражний суд, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій, ФІФА та ще 34 інших спортивних організації”, – повідомив прокурор Скотт Брейді.

Нагадаємо, у Британії розповіли, що зроблять з ГРУ через отруєння Скипалів.

Джерело: Народна Правда