В кого з українців найвищі зарплати: названо цифри

У серпні середня зарплата склала всього 8977 гривень

В кого з українців найвищі зарплати: названо цифри
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Державна служба статистики оприлюднила нові дані, стосовно українських зарплат.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, офіційні звіти дають зрозуміти, в якій сфері українці отримують найвищі зарплати – це авіатранспорт, фінансова та страхова діяльність, телекомунікації.

Середня заробітна плата в Україні, за інформацією служби статистики, у серпні склала 8 тисяч 977 гривень.

Найвищі зарплати

Для порівняння, представники сфери авіатранспорту отримували 41 тисячу 395 гривень за 145 робочих годин. Фінансова та страхова діяльність – понад 16 тисяч гривень, телекомунікації – понад 14 тисяч гривень, вчені отримують в середньому 10-11 тисяч, приблизно стільки ж заробляють і представники наземного, водного та трубопровідного транспорту.

Найгірше заробляють вчителі, медики та бібліотекарі.

В кого з українців найвищі зарплати: названо цифри

Зарплати по регіонах

Найбільше традиційно платять у Києві – близько 13-14 тисяч. За Київською областю йдуть Донецька (9 759 грн), Дніпропетровська (9 тисяч), Запорізька (8 781), Полтавська ( 8 523), Миколаївська (8 224), Львівська (8 194) і Одеська (8 164).

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева анонсував зростання середньої зарплати в Україні до 15 тисяч гривень.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентував проект бюджету на 2019 рік, в ньому передбачено зростання мінімальної зарплати.

Джерело: Народна Правда