Не тільки Донбас: легендарний ветеран АТО попередив про серйозну загрозу

Компроміс в дусі "змиріться і відпустіть Донбас" загрожує геополітичною катастрофою

Не тільки Донбас: легендарний ветеран АТО попередив про серйозну загрозу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Один із найвідоміших ветеранів АТО (зараз Операція об’єднаних сил) Леонід Остальцев попередив українців про нову небезпеку – якщо ми не відстоїмо цілісність своєї держави, наступне, що може втратити Україна – це Закарпаття.

Loading...

Таку заяву він зробив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

На його думку, питання цілісності держави — “це не тільки питання цілісності держави, це питання геополітики в цілому”.

“Якщо Україна добровільно відпустить шматок своєї території, Донбас, де гарантія, що завтра Угорщина не захоче Закарпаття? Тому тут без варіантів”, – говорить Остальцев.

Ветеран АТО підкреслив, кордони України є непорушними згідно міжнародних правил.

“Хто ми такі, щоб говорити: “Ви йдіть, а ви залишайтеся!” Є правила, і їх треба дотримуватися”, – так він відповів на питання про компроміс, до якого закликають деякі українці, кажучи, що Донбас треба відпустити і змиритися.

Леонід Остальцев – засновник Veterano Group і один з найвідоміших ветеранів АТО. У червні 2014 року Леонід пішов добровольцем на фронт, брав участь у боях на кордоні з Росією в складі 30-ї бригади, потрапив під обстріл «Градів» в Солнцево, брав Савур-Могилу, обороняв Піски та Дебальцеве. Після демобілізації заснував знаменитий проект Pizza Veterano.

Повний текст інтерв’ю читати тут: “Нам не потрібен парад у Севастополі, у війні треба перемагати по-іншому – легендарний ветеран АТО”.

Нагадаємо, напередодні Україна і Угорщина знову обмінялися люб’язностями, обопільно виславши консулів. Все це відбулося на фоні паспортного скандалу. Україна 4 жовтня повідомила консулу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню про те, що він у країні персона нон ґрата – дипломат повинен виїхати протягом 72 годин. У відповідь на це у той же день глава МЗС Угорщини Петер Сійярто викликав до себе посла України в Будапешті Любов Непоп і повідомив їй, що один з консулів повинен покинути країну протягом 72 годин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...