Путінські силовики відкрили стрілянину під час мітингу в Росії: відео

Території, якими обмінюються республіки, вважаються непридатними для проживання, але для жителів Інгушетії залишити їх за собою - питання принципу

Путінські силовики відкрили стрілянину під час мітингу в Росії: відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В четвер, 4 жовтня, біля приміщення парламенту Інгушетії (Російська Федерація) в столиці республіки  Магасі  розпочався мітинг  місцевих жителів, які протестують проти передачі частини земель республіки Чечні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише російське видання «Аргумент».

На мітингу, на який вийшли від 5 до 10 тисяч жителів республіки,  декілька разів починалася стрілянина. Спочатку вогонь в повітря відкрили охоронці глави Інгушетії Юнус-Бека Євкурова після того, як   мітингарі  кинули в нього пляшками.

До присутніх вийшли депутати парламенту в оточенні охоронців, але після того, як між ними і мітингарями розпочалася бійка, депутатів вивели від протестуючих під численні постріли і крики натовпу.

Після того протестувальники оголосили безстроковий мітинг з вимогою  відставки Євкурова і всіх чиновників, які підтримали передачу земель республіки.

Поштовхом до протестних виступів громадян стало підписання главою Чечні Рамзаном Кадировим і керівником Інгушетії Юнус-Беком Євкуровим угоди про обмін територіями між  регіонами і закріплення адміністративного кордону, який не був чітко встановлений з часів розпаду Чечено-Інгушської АРСР в 1991 році.

Нагадаємо, 2 вересня мітинги проти пенсійної реформи, організовані КПРФ, “Яблуком”, “Демократичним вибором” та низкою інших політичних сил, пройшли в більшості міст Росії.

Джерело: Народна Правда