Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь

Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відомий блогер розкритикував захисницю президента України Петра Порошенка у скандальній «справі Семочка».

Як відомо, президент Порошенко не зробив публічних висновків в скандалі з одним з керівників зовнішньої розвідки Сергієм Семочком, нагадує НАРОДНА ПРАВДА.

За президента це спробувала зробити блогер Анна Оскомина представивши все так, що в «справі Семочка» не все так просто – «Ситуація далеко не так проста, як здається на перший погляд. У цього офіцера за плечима – великі заслуги перед Україною, висококласні професійні операції».

А крім того результати журналістського розслідування теж викликають питання – «У Семочка великі заслуги перед тим, що Порошенко вважає Україну. І репутація, знову ж. Чи то справа “далеко не бездоганний” Денис Бігус ».

На цю публікацію звернув увагу критик президента України блогер Вадим Фульмахт. Він навів найбільш яскраві цитати з публікації Оскоминої, та запропонував своїм читачам оцінити, наскільки ефективним вийшов захист позиції президента Порошенко.

Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь

У відповідь на цю публікацію користувачі Facebook висміяли невдалу спробу підкріпити аргументами слабку реакцію президента країни на великий скандал з одною з перших осіб української зовнішньої розвідки.

Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь Чому мовчить Порошенко: спроба попіарити президента отримала жорстку відповідь

Нагадаємо, розслідування журналістів допомогло виявити, що у високопоставленого керівника СБУ Сергія Семочка недавно з’явилося три будинки в Конча-Заспі, а у його родичів є російські паспорти.

Джерело: Народна Правда