Перемога проросійських сил у Латвії: з’явилася погана для Москви новина

Проросійська партія "Згода" в латвійському Сеймі буде в опозиції

Перемога проросійських сил у Латвії: з’явилася погана для Москви новина
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Політичні сили, які пройшли в  Сейм Латвії наступного скликання, після парламентських виборів, що відбулися вчора, відмовилися утворювати коаліцію з проросійською партією “Згода”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання Delfi.

Партія “Згода”, яку очолює мер Риги Ніл Ушаков, перемогла на виборах до Сейму і отримала майже 20% голосів виборців  – це в переважній більшості російськомовне населення країни. Таким чином переможець перегонів може отримати 24 мандати парламенту з наявних 100.

Однак  не зважаючи на перемогу, партія “Згода” залишиться в опозиції – жодна з інших політичних партій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр на виборах, не погодилися співпрацювати в проросійською партією.

Партія «Згода» за попередніми даними отримала 19,9 відсотків голосів виборців.

На другому місці опинилися популісти з «Кому належить держава» (KPV) – 14,1 відсотка.

Слідом поки розташовуються: Нова консервативна партія – 13,6 відсотка, партія «Для розвитку / За!» ​​- 12 відсотків, «Національне об’єднання» – 11 відсотків, «Партія зелених і селян» – 10 відсотків, «Нове єдність» – 6, 7 відсотка голосів.

Нагадаємо, на парламентських виборах в Латвії перемога дісталася проросійській партії «Згода» (Saskaņa). Партія «Згода» отримала поки 19,9 відсотків голосів виборців. При цьому в столиці, мером якої є глава партії Ніл Ушаков, зафіксовано підтримку на рівні 30 відсотків.

Додамо, що вчора, 6 жовтня, латишів атакував “русскій мір” – хакери зламали  соціальну мережу draugiem.lv, де  розмістили російську пропаганду. Хакерську атаку було здійснено в другій половині дня –  під час спроби зайти в мережу починав звучати  гімн Росії, з’являлися російський триколор і фото президента РФ В.Путіна і російської армії.

Джерело: Народна Правда