Ілон Маск не здається: SpaceX здійснила черговий переворот з Falcon 9

Першу ступінь вперше повернули не на воду

Ілон Маск не здається: SpaceX здійснила черговий переворот з Falcon 9
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Легендарна компанія Ілона Маска SpaceX підкорила  нову висоту – перша ступінь ракети Falcon 9 вперше повернулася на каліфорнійський військовий космодром “Ванденберг”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ракета запустила в космос аргентинський радіолокаційний супутник SAOCOM 1A.

Loading...

Вже через 9 хвилин перша ступінь  успішно приземлилася на платформу “Зона-4” бази ВПС США. В цей раз SpaceX використала нову першу ступінь ракети Falcon 9 – Block 5. Вона могутніше попередниці і дозволяє в більш короткі терміни готувати першу сходинку до повторного старту.

Нагадаємо, під час попередніх запусків перша ступінь опускалася на радіокеровані платформи в Тихому океані або на космодром на мисі Канаверал у Флориді.

Чи руйнують запуск ракет озоновий шар

Так, запуски ракет негативно впливають на озоновий шар, але середньорічна кількість запусків, яка є зараз, істотного впливу не має.

Ілон Маск не здається: SpaceX здійснила черговий переворот з Falcon 9

Зазначимо, SpaceX регулярно запускає ракети Falcon 9. Приміром, напередодні Falcon 9 вивів на орбіту 10 супутників зв’язку Iridium NEXT, що належать всесвітньому оператору супутникового телефонного зв’язку Iridium Communications.

А до цього ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX стартувала з пускового майданчика в штаті Каліфорнії з п’ятьма телекомунікаційними супутниками Iridium NEXT і двома супутниками GRACE.

А в підготовці грандіозного запуску ракети-носія Falcon Heavy SpaceX брала участь і українська компанія «Авіалінії Антонова», літак якої Ан-124-100 «Руслан» перевозив складові ракети.

Джерело: Народна Правда
загрузка...