Швейцарський журналіст викрив чергову корупційну «схему» Павелка

Швейцарський журналіст викрив чергову корупційну «схему» Павелка
в Публікації

Глава Бюджетного комітету ВР Андрій Павелко вступив у змову з топ-менеджером німецького заводу Polytan для втілення в життя корупційної схеми щодо розкрадання наданого УЄФА кредиту в більш, ніж 4 млн доларів на будівництво заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів “ФФУ Продакшн”.

Про це в Twitter заявив раніше атакований командою PRників АП за опублікований авторитетним швейцарським виданням L Illustré матеріал про корупцію Павелка, а також дане на цю тему інтерв’ю каналу “112 Україна”, швейцарський журналіст Арно Беда.

Так, зазначивши, що “ФФУ Продакшн”, який належить очолюваній Павелком Федерації футболу України, нічого не виробляє і побудований лише для прикриття корупційної схеми по розкраданню коштів УЄФА, Беда підкреслює: у “схемі” замішаний топ-менеджер Polytan Роб Ваннекер.

“Продовження скандалу з Павелком: директор з продажів Polytan Роб Ваннекер також брав участь у розкраданні коштів УЄФА і бюджету України, перш ніж стати директором компанії EAU. І завод у Києві ніколи не робив ніякого штучного дерну! Знає УЄФА про це чи ні?”, – заявив Беда, анонсувавши таким чином новий матеріал про корупцію Павелка.

У той же час, коментуючи поширену низкою підконтрольних команді Павелка ЗМІ фабрикацію твітів від імені L Illustré, а також його особисто про те, що він був звільнений з видання за свої слова про голову Бюджетного комітету ВР і навіть приніс йому публічні вибачення, Бада підкреслив: їх автором є “корупціонер Павелко”.

“Привіт містерові Павелку, я досі живий! L Illustré сьогодні опублікувало “мою останню статтю”. Я не звільнений з L Illustré. Просто фейкові новини від корупціонера Павелка”, – акцентував Беда.

Як відомо, можливі корупційні діяння голови НАПК Мангула, а також його передбачуване сприяння злочинам Павелка можуть стати предметом детального розслідування.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...