Верх цинізму: кремлівський канал випустив обурливий сюжет про Сенцова

Олег Сенцов не голодував, вважають на росТБ

Верх цинізму: кремлівський канал випустив обурливий сюжет про Сенцова
Автор Желізняк Олександр в Новини

Російський пропагандистський канал Россия 24 випустив сюжет про українського політв’язня Олега Сенцова, висловивши сумніви, що той голодував у колонії в Ямало-Ненецькому окрузі РФ.

Про сюжет та цинічні маніпуляції фактами ба навіть більше – відверте знущання та кепкування з українця вийшов матеріал у російському виданні Собеседник.

Так, автор статті назвав матеріал телеканалу “нелюдяним”. На думку журналіста “Собеседника”, кореспондент каналу Антон Подковенко, а також ведучий прогнозу погоди Вадим Заводченков розповідали про голодування Сенцова, не приховуючи того, що український політв’язень насправді імітував свій протест.

Трохи пізніше до ефіру програми підключилася дієтолог Маріят Мухіна, яка іронічним голосом повідомила, що ту кількість кілограмів, на яку схуд Сенцов під час понад 140-денного голодування, її клієнти можуть скинути за місяць. Також вона натякнула, що сестра політв’язня, яка видала жахливі факти щодо його стану здоров’я, фактично збрехала.

Нагадаємо, Сенцов припинив голодування, витримавши без їжі 145 днів. За даними адвоката режисера, у колонії просто поставили перед фактом – або він припиняє світ протест, або його будуть примусово годувати, прив’язавши до ліжка.

Також стало відомо, що уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова вимагає від РФ допустити її до Олега Сенцова, щоб пересвідчитися, що його вихід з голодування супроводжуют медичні спеціалісти.

Джерело: Народна Правда