Альона Дегрик: Шевцова – справжній Народний Герой

Альона Дегрик: Шевцова – справжній Народний Герой
в Публікації

Український волонтер Олена Шевцова, що, кинувши свої справи і, що головне, своє здоров’я, до сьогоднішнього дня допомагає української армії – це той випадок, коли звання Народного героя отримано людиною по праву і без будь-яких сумнівів.

Про це заявила глава ФК «Леогеймінг пей» Альона Дегрик.

За словами Дегрик, після анексії Криму і початку бойових дій на Донбасі, в Україні волонтерство набуло значних масштабів. Але справжніх волонтерів, які роблять свою справу не для заробітку, не для збагачення – не так і багато.

«Велика кількість випадків по всій країні, коли волонтерами виявлялися шахраї, які збирали для учасників АТО гроші, одяг і так далі, а потім зникали з усім цим. Є випадки, коли на одного і того ж солдата один і той же волонтер збирав необхідну суму тричі, продовжуючи збирати гроші після того, як потрібну їх кількість вже було зібрано. На жаль, «в сім’ї не без виродків», як мовиться, і в житті трапляється різне», – зазначила Олена Дегрик.

Однак, приклад Олени Шевцової, як каже Альона Дегрик, дозволяє продовжувати вірити в українське волонтерство та, незважаючи на ряд неприємних випадків, продовжувати допомагати українській армії через «послів доброї волі» – волонтерів.

«Я дуже рада, що Олена Шевцова отримала звання Народного героя України. Тому що це той випадок, коли звання отримано більше, ніж заслужено. Це приклад для всіх інших, коли людина взяла на себе відповідальність, яку могла б і не брати, яка технічно, систематично, планомірно і, що головне, чесно робить свою справу, не розповідаючи про це на кожному розі і на кожному ефірі заради піару. Ми повинні тільки дякувати і шанувати таких людей, щоб в суспільстві не губилися ціннісні орієнтири, і щоб молодь бачила, хто вони – наші сьогоднішні герої», – додала глава ФК «Леогеймінг пей» Альона Дегрик.

Як відомо, звання «Народний герой України» – це громадська нагорода, а не державна. На думку Олени Дегрик, український уряд вже давним-давно повинен був на державному рівні відзначити Олену Шевцову, яка в певному сенсі зробила для українських військових набагато більше, ніж багато чиновників в Міністерстві оборони України. І нагороди в даному випадку потрібні не для чого іншого, як для того, щоб показати українцям, хто вони – наші герої, щоб вони, і їхні вчинки не залишилися не поміченими.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...