Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда СБУ влаштувала гучний обшук у відомій компанії: подробиці

СБУ влаштувала гучний обшук у відомій компанії: подробиці

СБУ влаштувала гучний обшук у відомій компанії: подробиці
в Економічна правда/Новини

У київському офісі компанії Moneyveo пройшов обшук, за даними компанії, слідчі дії проводили співробітники СБУ і прокуратури, які вилучили абсолютно всю техніку у працівників, у тому числі їх особисті ноутбуки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на AIN.UA.

PR-менеджер Moneyveo Інна Калініна повідомила, що постанову, за якою прийшли з обшуком, зараз вивчають юристи. Що стало причиною візиту, в компанію поки не знають.

Обшук почався в 15:30, за адресою Київ, вул. Лейпцизька 15Б, і тривав до глибокої ночі. Деяких співробітників не відпустили додому після закінчення робочого дня.

Як повідомляють в Moneyveo, обшук проводили люди в цивільному, які представилися співробітниками СБУ. Вони вилучили робочі та особисті ноутбуки працівників компанії, всі документи, у тому числі особисті записні книжки та щоденники співробітників.

“Ми вважаємо сьогоднішні дії тиском на компанію, яка чесно і прозоро веде бізнес. Moneyveo – українська фінтех-компанія, що є лідером ринку мікрокредитування в онлайні. Всі бізнес-процеси прозорі і законні, в рамках українського правового поля. Тому такі дії ми розглядаємо саме як тиск на бізнес”, – повідомляється в офіційній заяві Moneyveo.

В єдиному судовому реєстрі компанія “Манивео швидка фінансова допомога” фігурує в 130 кримінальних провадженнях. В одному з останніх, від 24 квітня 2018 року, слідчий як раз просить надати доступ до документації компанії по справі про шахрайські кредити, оформлені невідомими через систему Moneyveo. Аналогічні клопотання містяться і в інших схожих справах. Потерпілими виступають звичайні українці, чиїми анкетними даними користувалися шахраї.

СБУ влаштувала гучний обшук у відомій компанії: подробиці

На цей факт звернув увагу адвокат, CEO юридичної компанії Axon Partners Дмитро Гадомський.

“Це онлайн видача кредитів. За ними тільки у вересні 2018 року в реєстрі з десяток кримінальних проваджень за фіктивними кредитами. Дійсно, в чому звинувачують, незрозуміло. Головне, будь ласка, не треба називати це наїздом на ІТ компанію”, – зазначив він.

Нагадаємо, що керівникові Держрезерву Вадиму Мосійчуку повідомлено про підозру у нанесенні державі збитків на 6 млн грн, в його помешканні проведено обшук співробітниками СБУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: