Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Як покупка "євроблях" впливає на отримання субсидії: з'явилася важлива заява

Як покупка “євроблях” впливає на отримання субсидії: з’явилася важлива заява

Власникам "євроблях" можна не переживати і сміливо оформляти субсидію

Як покупка “євроблях” впливає на отримання субсидії: з’явилася важлива заява
в Економічна правда/Новини

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, чому не зможуть враховувати “євробляхи” при оформленні субсидій.

Суть проблеми в коментарі виданню Укрінформ описав глава департаменту сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, чиновникам не по силах встановити факт належності майна, відповідно в офіційній статистиці цю інформацію використовувати не можна.

“Неможливо встановити факт належності прав на це майно. Якщо неможливо встановити, що конкретне майно належить конкретній особі, а вона його просто використовує на підставі чогось, то це неможливо використовувати в офіційній статистиці”, – пояснив Музиченко.

Нагадаємо, раніше Музиченко заявляв, що на даний час невідома точна кількість одержувачів субсидій в Україні. Він також зазначав, що нинішній механізм надання субсидій не гарантує отримання в повному обсязі цих коштів з держбюджету конкретним постачальником послуг. Тому постає питання про адресному підході до фінансування відповідних субсидій.

Кабінет Міністрів скасував субсидії на газ з 1 жовтня для тих споживачів, які відмовилися обладнати свої приміщення лічильниками газу за рахунок держави чи облгазів і не зробили цього самостійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: