Політолог: нападки НАЗК на Новинського – відповідь за його позицію в ПАРЄ

Політолог: нападки НАЗК на Новинського – відповідь за його позицію в ПАРЄ
в Новини/Політична правда

«Варто було Новинському у Страсбурзі на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи запропонувати діалог між парламентаріями Росії і України. Ідею тут же моментально оцінили в НАЗК. Агентство знайшло ознаки кримінального правопорушення у декларації Новинського. Чого тоді соромитися, перейменуйте в Національне агентство з примусу опозиції до примірної політичної поведінки», – так політолог Андрій Золотарьов на своїй сторінці в Фейсбук прокоментував інформацію, поширену НАЗК, яка стосується нібито недостовірної інформації у декларації Вадима Новинського.

«Як працює авторитаризм? Один з його постулатів друзям все-ворогам закон. Взяти Новинського, який виступає як ідеологічний критик політики влади, висуваючи крамольні з точки зору влади ідеї. Сьогодні головний мотив суспільних настроїв, потрібен мир. Для більшості також важливе питання реінтеграції Донбасу. При цьому питання про те, коли і в якій формі відбудеться реінтеграція, жорстко поки не ставиться: первинний світ. І тут Новинський, який встиг першим застовпити тему, створивши Партію світу, просуваючи мирні ініціативи», – зазначає політолог.

Нагадаємо, що вчора, 10 жовтня, на своєму сайті Вадим Новинський у відповідь на інформацію в ЗМІ і на сайті НАЗК, повідомив про те, що «їхні непрофесійні дії завдають прямої шкоди моїй репутації, і я залишаю за собою право звернутися в суд».

Коментуючи порядок заповнення декларації, політик зазначив, що «декларація заповнена мною повністю у відповідності з вимогами законодавства, а заяву НАЗК про виявлення «ознак кримінального правопорушення» я розглядаю як продовження незаконного тиску влади на політичного опонента. Тим більше, в даному випадку представники Агентства демонструють повну некомпетентність, «творчо» трактуючи свої рекомендації. А про ущербність методики заповнення декларацій не говорив тільки лінивий».

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...