В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас

Коли чиновником зацікавиться СБУ?

В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Жан Кім, який у 2014 році допомагав сепаратистам і бойовикам “ДНР” організовувати “референдум про незалежність” псевдореспубліки, працює на високій посаді в українській владі – секретарем Слов’янської міськради. НАРОДНА ПРАВДА з’ясувала подробиці.

Loading...

Кім Жан Миколайович працює секретарем міської ради Слов’янська Донецької області з 24 листопада 2015 року. Він займається підготовкою сесій ради та питань, що вносять на її розгляд, сприяє депутатам у здійсненні їх повноважень та вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю ради. Згідно офіційної біографії, він працював технічним директором в ТОВці, що займалася торгівлею і засновником якої була його дружина. Та це лише офіційні дані про чиновника.

В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас

НАРОДНА ПРАВДА знайшла й інші. Так, з вересня 2015 року прізвище Кіма фігурує у так званому «чистилищі» на сайті «Миротворець». Тут можна ознайомитись із іншою стороною його біографії. На сесії Слов’янської міськради 28 квітня 2014 року Кім, будучи її депутатом, голосував за створення так званої «Слов’янської народної дружини», пізніше посприяв окупації міста, а також підтримав «референдум про незалежність “ДНР”.

В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас

На сесії 30 квітня 2014 року голосував за передачу у власність «Слов’янської народної дружини» нежитлових приміщень будівлі міськради. Також голосував за відсторонення Нелі Штепи з посади мера міста, тоді для вирішення усіх формальностей в економічних питаннях функціонування організації бойовиків у місті право підпису фінансових документів міськради було передано заступнику міського голови Олегу Титяніну.

В українській владі працює чиновник, який допомагав “ДНР” захоплювати Донбас

Більше того, зараз, за кілька років після звільнення Слов’янська, Кім продовжує збільшувати свої статки.

У березні 2015 року в Жана Кіма з’являється у Слов’янську земельна ділянка на 4000 кв м, у червні 2016-го – ще одна, на 1000 кв м, а вже в серпні 2016-го – майже 20 гектарів землі на Вінниччині в селі Буша. В його дружини Тетяни Богданець є житловий будинок на 80 квадратів у Дорошівці тієї ж Вінницької області. А у 2017 році Тетяна Богданець купує собі MERCEDES-BENZ GLE 250D 4 MATIC 2017 року випуску вартістю півтора мільйона гривень. Крім того, подружжя Кім-Богданець дуже щедре, адже в декларації Жан Миколайович зазначив, що загалом вони з дружиною позичили третім особам майже 2,5 млн гривень.

Редакції НАРОДНОЇ ПРАВДИ  цікаво, чому Служба безпеки України досі не звернула уваги на секретаря Слов’янської міськради.

Олена Козаченко

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...