Такого ще не було: у Києві зупиняться усі маршрутки, названо причину

Водії вимагають зниження цін на паливо

Такого ще не було: у Києві зупиняться усі маршрутки, названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Усій Україні загрожує масштабний транспортний колапс – 11 жовтня автомобілісти  протестують проти подорожчання палива.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заздалегідь попередили представники організації “Авто Євро Сила” в Facebook.

 

Такого ще не було: у Києві зупиняться усі маршрутки, названо причину

Видання gloss.ua з посиланням на керівника організації “Авто Євро Сила” Олександра Чернявського повідомляє, що акція “Бойкот ціні на паливо” пройде не тільки в Києві, але й інших великих містах – у зв’язку з чим очікується транспортний колапс.

Очікується, що маршрутники також візьмуть участь в акції протесту – можливі перебої з транспортом.

Суть акції, пояснював Чернявський, полягає в тому, щоб зупинитися на дорозі, паралізувавши рух, а ціль – зниження цін на бензин.

“Ініціативу підтримали не тільки власники легкових автомобілів, а і водії маршрутних таксі та рейсових автобусів, вантажівок, швидкої допомоги і поліцейські”, – стверджував Чернявський.

Нагадаємо, одне з останніх подорожчань відбулося у вересні. З 7 по 10 вересня середня ціна на бензин зросла на 23 копійки і становить 31,13 гривні за літр. Вартість автогазу піднялася на 5 копійок і становить 14,36 гривень за літр.

За даними Асоціації «Укравтопром», за перші 7 місяців 2018 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, попит на електромобілі зріс на 64%. За цей період українці купили майже 2,5 тисяч електроавтомобілів.

Джерело: Народна Правда