Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні хочуть повернути ненависний для автомобілістів закон: які готують зміни

В Україні хочуть повернути ненависний для автомобілістів закон: які готують зміни

Це планують зробити у рамках приведення українського законодавства у відповідність до європейських норм

В Україні хочуть повернути ненависний для автомобілістів закон: які готують зміни
в Новини/Соціальна правда

Українським автомобілістам можуть повернути обов’язок регулярного техогляду.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА відповідний законопроект для обговорення представлений на сайті Міністерства інфраструктури.

У разі ухвалення законопроекту нові правила наберуть чинності вже у січня 2022 року.

Зазначається, що метою пропонованих нововведень є приведення українського законодавства у відповідність до європейських норм.

Зокрема у документі прописано, що техогляд торкатиметься системи керування і гальмування, зовнішніх світлових приладів, затемненості скла. Крім того перевірятимуть газобалонне обладнання та інші частини автомо, які безпосередньо стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Перевірка машин відбуватиметься у спеціальних пунктах перевірки. Такі повноваження можуть отримати будь-які станції техогляду. Разом із тим, у законопроекті прописано, що їхні співробітники не зможуть видавати оцінку з перевірки автомобілів своїх родичів або зацікавлених осіб.

Після техогляду власник авто отримуватиме спеціальний талон з електронним чіпом. На ньому міститиметься дата перевірки а також її висновки – чи придатне авто до експлуатації.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що з 1 жовтня в Україні діє нове правило дорожнього руху – поза населеними пунктами водії всіх транспортних засобів мають рухатися з увімкненими фарами.

Крім того, згідно із положеннями законопроекту №7286, в Україні мають намір кардинально змінити порядок зупинки автомобіля працівниками поліції. Зокрема водіїв хочуть зобов’язати передавати документи в руки поліцейського, а у разі вимоги патрульного – вимкнути двигун і вийти з автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: