В Росії детально розповіли, чому загинув Захарченко

Охорона ватажка "ДНР" припустилася фатальної помилки

В Росії детально розповіли, чому загинув Захарченко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

“Ветеран приватної військової компанії” розповів про недоліки організації охорони загиблого ватажка “ДНР” Олександра Захарченка, які стали для нього фатальними.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на lenta.ru.

Перше, на що звернув увагу експерт – відсутність передової групи на кадрах з ресторану «Сепар». Огляд провела особиста охорона Захарченка, що зовсім не входило в її роботу.

Також він розповів про те, що мабуть, були відсутні “блокіратори радіокерованих вибухових пристроїв” ECM (electronic countermeasure), які могли б запобігти вибуху в разі, якщо передова група не виявила вибуховий пристрій.

Експерт нагадав заяву «оперативного співробітника спецслужб ДНР»: «Виходячи з технічних характеристик пристрою, керуюча частина якого спрацювала, незважаючи на включену в одній з машин кортежу глави систему радіоелектронного придушення сигналу, можна зробити висновок про те, що цей пристрій було передано іноземними спецслужбами».

Разом з тим, на відео абсолютно чітко видно, як дівчина в камуфляжі, яка супроводжувала Захарченко, розмовляє по мобільному телефону, входячи разом з ним в будівлю. За словами експерта, при включеному ECM не можна розмовляти по мобільному телефону, він просто не буде працювати.

“Значить, або у дівчини в руках телефон секретної, невідомої науці конструкції, або ж захист Захарченка елементарно не включив ECM. А отже, слова «оперативного співробітника» – брехня, розрахована на людей, які не можуть скласти два і два, зате люблять вірити в змови іноземних спецслужб”, – заявив військовий.

Він додав, що можливо, Захарченко та його оточення любили користуватися мобільними телефонами, і в підсумку охороны був даний наказ відключити ECM, яке, якщо працювало б, могло заблокувати вибух.

“З великим ступенем ймовірності вибуховий пристрій був саме керованим по радіо, навряд чи невідомі терористи тягнули дроти по дну океану з ресторану “Сепар” прямо в штаб квартиру ЦРУ, де, на думку «експертів», планували замах”, – обґрунтував свою думку експерт.

Нагадаємо, у Росії розкрили афери, які провертав вбитий глава “ДНР” Олександр Захарченко і повідомили, що він і його “уряд” обманювали Кремль.

Джерело: Народна Правда