РФ знайшла “український слід” в аварії ракети “Союз”: несподівані подробиці

У Росії заявляють, що на ракеті стояла українська система управління

РФ знайшла “український слід” в аварії ракети “Союз”: несподівані подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Джерела на Байконурі заявляють, що на “Союзі”, який напередодні зазнав аварії, використовували систему управління українського виробника.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Інтерфакс.

“Система управління ракети-носія “Союз-ФГ” була розроблена в СКБ “Полісвіт” і виготовлена в ДНВП “Комунар”. Обидва підприємства розташовані у Харкові”, – йдеться у матеріалі інформаційного агентства.

Нагадаємо, 11 жовтня під час виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля «Союз МС-10» сталася нештатна ситуація – спрацювала система аварійного порятунку. Корабель здійснив посадку в Казахстані по трасі польоту. На щастя, екіпаж — Олексій Овчінін (Роскосмос) і Нік Хейг (NASA) — вижили. НАРОДНА ПРАВДА публікувала перше відео моменту аварії.

Як повідомлялося, «Союз» повинен був доставити на Міжнародну космічну станцію— членів тривалої експедиції. На борту МКС їх повинні були зустріти Сергій Прокоп’єв (Росія), Серина Ауньен-Чэнселлор (NASA, США) і Олександр Герст (ESA, Німеччина). Спочатку ЗМІ писали, що причиною аварії при запуску «Союзу» могло бути погане кріплення бічних блоків другої ступені ракетоносія.

“Комерсант” з посиланням на свої джерела писав, що могли призвести до аварії дві причини. Перша причина пов’язана з відмовою роботи пирозамка бічного блоку, а друга причина пов’язана з механічним пошкодженням кріплення бічного блоку.

 

Джерело: Народна Правда