Бог, суперлюди та зброя з «мізками»: світ чекає на останню книгу Стівена Хокінга, про що вона

Нова книга Стівена Хокінга ось-ось з'явиться на прилавках

Бог, суперлюди та зброя з «мізками»: світ чекає на останню книгу Стівена Хокінга, про що вона
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Легендарний фізик-теоретик Стівен Хокінг у своїй останній книзі «Короткі відповіді на великі питання» («Короткі відповіді на серйозні питання» в іншому перекладі), яка вийде в середині жовтня, зізнався в тому, що Бога не існує.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву можна було очікувати, адже він не приховував протягом життя, що атеїст.

Loading...

Стівен Хокінг – учений, для нього все, що відбувається в світі, пояснювали закони фізики.

«Бога немає, ніхто не управляє Всесвіту», — цитує книгу CNN.

Крім цього вчений зробив у книзі ще ряд заяв, які стосуються майбутнього і життя поза Землею. Так, Він був упевнений, що життя за межами нашої планети існує. Він також передбачив, що протягом 100 років людство зможе подорожувати в будь-яку точку Сонячної системи.

Окрему заяву він зробив і про людей, зокрема, про їх ДНК. Стівен Хокінг припустив, що в майбутньому може з’явитися раса так званих «суперлюдей», із змінами ДНК. Це, на думку вченого, може стати загрозою для людства.

В інтерв’ю Медузі директор по науці Інституту стовбурових клітин людини Роман Дєєв розповів, що технологіям редагування геному вже багато років. Генна терапія з інтеграцією «лікувальних» послідовностей в геном, за його словами, проходить клінічні дослідження. Сам Дєєв не вірить у небезпеку «суперлюдей» з іншими ДНК.

Стівена Хокінга турбувало також використання штучного інтелекту. Вчений був серйозно стурбований тим, що вже зараз примітивні форми штучного інтелекту довели свою практичну користь, надалі люди можуть створити щось, що перевершить їх власний інтелект. Окремо він торкнувся теми використання роботів у військовій сфері, він вважав, що люди можуть створити таку зброю, яка зможе сама обрати, в кого стріляти.

Нагадаємо, Стівен Хокінг помер 14 березня 2018 року у віці 76 років. Популярність прийшла до Хокінгу після публікації в квітні 1988 року його науково-популярної книги «Коротка історія часу». Вона перекладена на десятки мов і видана загальним тиражем понад 10 мільйонів примірників. Крім того він працював над проблемами глобального потепління, стану навколишнього середовища і соціальної нерівності.

Послання покійного фізика-теоретика Стівена Хокінга після його смерті відправили в чорну діру. Це радіосигнал із «посланням миру і надії» у вигляді слів Хокінга у супроводі музики, написаної композитором Вангелісом.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...