Десятки жертв: в окупованій Керчі теракт, постраждали діти

Десятки жертв: в окупованій Керчі теракт, постраждали діти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В будівлі політехнічного коледжу в Керчі (анексований Росією Крим) пролунав вибух, ЗМІ повідомляють про жертв і постраждалих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Kerch.fm, очевидці кажуть, що вибух стався в їдальні. Зараз на місці трагедії знаходяться люди з автоматами, а “швидкі” під’їжджають одна за одною, забираючи поранених.

Є інформація, що безпосередньо перед вибухом були чутні звуки стрілянини. “Одна жінка розповіла, що перед вибухом в приміщенні технікуму була стрілянина. Деякі кажуть, що невідомі почали ходити по кабінетах і стріляти в учнів”, – йдеться в Telegram-повідомленні каналу “Карточный домик: Россия”.

Нібито стрілянину відкрив один чоловік. “Очевидець з місця вибуху в Керчі: хлопчик стріляв з рушниці у людей. Ми сховалися в кімнаті у куратора, його застрелили”, – повідомляє Радіо Комсомольская правда.

Попередньо: 10 людей загинули, близько 70 постраждали. Силовики розглядають версію теракту в керченському коледжі.

Є інформація про те, що поруч з будівлею коледжу перебувала стороння людина. Одні очевидці кажуть, що він щось підкинув, інші – зайшов всередину і щось залишив.

Mash пише:

Перед вибухом на першому поверсі першого корпусу була стрілянина. У коледжі намагалися захопити заручників. Після цього там почалася стрілянина, потім – вибух. Злочинець все ще може знаходитися в будівлі керченського коледжу. Спецслужби прочісують територію і шукають ймовірного нападника.

Також є орієнтування на підозрюваного – хлопець 20-25 років, у нього нібито була зброя і вибухова речовина.

Десятки жертв: в окупованій Керчі теракт, постраждали діти

Десятки жертв: в окупованій Керчі теракт, постраждали діти

“Носилок у швидких не вистачає. Постраждалих в коледжі через вибух переносять на дверях. У лікарні стягують студентів-медиків. Вони допомагають приймати постраждалих. Дуже багато важких”, – повідомляє Mash.

Джерело: Народна Правда