МВФ і Україна домовилися про нову програму: скільки грошей дадуть

Досягнута угода відображає зобов'язання МВФ продовжувати допомагати Україні у досягненні більш сильного, стійкого і всеохоплюючого економічного зростання

МВФ і Україна домовилися про нову програму: скільки грошей дадуть
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли угоди щодо нової, 14-місячної програми Stand by, яка має замінити попередній договор, дія якого закінчиться в березні наступного року.

Про це повідомляє прес-служба МФВ, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Повідомляється, що нова програма “вартістю” $3,9 млрд має слугувати основою для економічної політики українського уряду в 2019 році та зосередиться на фінансовій консолідації, зниженні інфляції, а також реформ зміцнення енергетичного та фінансового секторів й податкового адміністрування.

Нова програма розроблена в співпраці з Європейським союзом та Світовим банком, які також надають підтримку Україні.

МВФ і Україна домовилися про нову програму: скільки грошей дадуть

Угода ще має бути затверджена Виконавчою радою МВФ після того, як український парламент прийме державний бюджет на 2019 рік у відповідності з рекомендаціями МВФ та збільшенням тарифів на “блакитне паливо” для населення.

Нагадаємо, у вересні місія МВФ покинула Україну, не підписавши Меморандум про співпрацю з владою за програмою кредитування, поки Верховна Рада не прийме державний бюджет на 2019 рік.

У четвер, 18 жовтня, народні депутати у першому читанні схвалили проект державного бюджету.

Також ми писали, що вже з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5% і складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...