Падіння російського військового літака: з’явилися важливі подробиці

Рятувальникам поки вдалося знайти тільки парашут одного з льотчиків

Падіння російського військового літака: з’явилися важливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пошуки пілотів літака Л-39, який напередодні зазнав авіакатастрофи в Російській Федерації, поки не увінчалися успіхом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс, рятувальники, які займаються пошуковою операцією, вже визначили приблизну зону в акваторії Азовського моря, куди впав борт.

Фахівці продовжують “прочісувати” морську і берегову територію в пошуках тіл льотчиків. Як відомо, літак Л-39 впав у воду при виконанні планового навчально-тренувального польоту в районі населеного пункту Должанська Краснодарського краю, але пілоти катапультувалися.

Зазначимо, літак Л-39, який ще називають “Альбатросом”, це навчально-тренувальний літак, який призначений для початкового навчання курсантів техніці пілотування і елементам бойового застосування, але даний борт виконував політ без боєкомплекту.

Попередньо, причина аварії – технічна несправність.

Разом з тим, газета “Взгляд” з посиланням на власні джерела пише, що літак Л-39 належить Ейскому центру бойової підготовки і перенавчання льотного складу Морської авіації ВМФ Росії.

Журналісти видання також повідомляють, що поки вдалося знайти тільки парашут одного з льотчиків. Літак пілотували два лейтенанта. Літак виконував навчальний політ на малій висоті. У “Взгляда” інша версія аварії – потрапляння птаха у двигун.

Нагадаємо, у Вінницькій області також під час навчального польоту зазнав аварії літак Су-27. Загинув заступник командира з авіації повітряного командування «Схід» український полковник Іван Петренко і американський пілот підполковник Сет Нерінг на прізвисько «Джетро».

Джерело: Народна Правда