У Києві горить скандальний телеканал: перші подробиці

У Києві горить скандальний телеканал: перші подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На телеканалі NewsOne спалахнула пожежа, співробітників евакуюють з будівлі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Страна“.

Loading...

Ефір при цьому не припиняється, а новинна стрічка на сайті не “зупиняється”.

У Києві горить скандальний телеканал: перші подробиці

Нагадаємо, напередодні в центрі Києва скоїли два напади на журналістів скандального телеканалу NewsOne. Перший напад стався під час останніх зіткнень біля будівлі Генеральної прокуратури України в Києві в ході мітингу в підтримку добровольця Тимура Тумгоэва — Постраждали кілька працівників ЗМІ, серед них була журналістка NewsOne Дар’я Білер — вона була змушена перервати включення заради власної безпеки.

Вдруге Анастасія Пшенична з оператором прийшла знімати репортаж до будівлі МВС, де проходила акція С14 — активісти висловлювали підтримку свого активіста Сергія Мазура, якому напередодні в квартиру підкинули гранату. Дівчина вела репортаж з заднього боку будівлі, куди увійшов Мазур подавати заяву. До неї підбігли хлопці в масках і облили її і оператора.

В кінці вересня в розпорядженні журналістів виявилося лист, яке Департамент захисту національної державності СБУ направив Нацраді з телебачення і радіомовлення. У документі говорилося, що в програмах NewsOne є ознаки порушення одразу кількох законів України. Зокрема, співробітники СБУ мали претензії до роботи провідних Руслана Коцаби, В’ячеслава Піховшека та Євгена Червоненка — вони «приховано закликали до агресії».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...