Сила в правді

Навігація
Головна Новини В ректора знаменитого українського вузу знайшли приховані багатства

В ректора знаменитого українського вузу знайшли приховані багатства

В ректора знаменитого українського вузу знайшли приховані багатства
в Новини/Правда про чиновників
У деклараціях ректора Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, а також голови наглядової ради КП “Укроборонпром” Михайла Згуровського немає даних про бізнес у Чорногорії та продажу нерухомості у США.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Наші гроші”.

Згідно з дослідженням Іллі Лукаша для програми “ЦРУ” на 24 каналі, в декларації за 2017 рік Згуровський вказав 3 млн. гривень доходу, будинок на 287 кв. м, ділянку під Києвом, дві машини і заощадження на 1,5 млн. гривень.

При цьому його дружина Тетяна Померанцева, громадянка США, має будинок на 150 кв. м у Каліфорнії, але не надала інформацію про його вартість.

Як вдалося з’ясувати в ході розслідування, Михайло Згуровський разом з сином Олександром мав у США іншу нерухомість.

З даними американських реєстрів стало відомо, що Згуровські продали в травні 2016 року дві земельні ділянки в Каліфорнії за 500 тисяч доларів, а незабаром там же і будинок на 300 кв. м за 840 тисяч доларів. У декларації ректора немає даних про ці операції.

Олександр Згуровський восени 2017 року продав в Каліфорнії будинок на 400 кв. м за 659 тисяч доларів.

У зв’язку з цими даними журналісти стверджують, що на покупку такої нерухомості Згуровському, при його доходи, довелося б збирати кошти більш десяти років.

Також з’ясувалося, що дружина ректора з 2011 року співвласниця будинку на 200 кв. м у Сан-Франциско, який оцінюється майже в 500 тисяч доларів. Цієї нерухомості теж немає в декларації Згуровського.

Крім іншого, встановлено, що батько та син Згуровські виступають співзасновниками і співвласниками компанії “Sky Development” у Чорногорії. Фірма займається продажем нерухомості на Балканах на мільйони євро. Про цей бізнес Згуровський також не згадав під час заповнення декларації.

За словами члена правління “Центру протидії корупції” Олени Щербань, відсутність даних відомостей у декларації тягне за собою кримінальну відповідальність – до 2-річного позбавлення волі. У випадку з особою на серйозній посаді з доступом до держресурсу можливе нелегальне отримання злочинних коштів, з подальшим їх відмиванням.

Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили у Києві на отриманні хабара проректора Міжнародної академії екології та медицини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: