МЗС «сусіда» України атакували хакери: знову підозрюють Росію

Секретні документи викрасти не вдалося

МЗС «сусіда» України атакували хакери: знову підозрюють Росію
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Словаччини Петер Пеллегріні не зміг виключити, що за кібератаку, яку напередодні вчинили на Міністерство закордонних справ країни, несуть відповідальність хакери Російської Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці нового скандалу повідомляє видання TA3.

Loading...

Пеллегріні, підкреслюють журналісти, заявив, що Словаччина піддалася кібератаці з боку “великих держав”: “Інформація, яка надійшла мені від військової розвідки, не дає можливості точно сказати, що Росія несе відповідальність за атаку. В той же час я не можу це виключити”.

Зазначимо, раніше Петер Пеллегріні заявляв про хакерську атаку на МЗС країни, яку здійснила наднаціональна шпигунська організація.

Прем’єр також повідомив, що спецслужби виявили не звичайний вірус, а складний шкідливий код, який дозволяє передавати дані з одного сервера на інший. Відомо, що викрасти секретні документи хакерам не вдалося.

Напередодні національний центр кібербезпеки Великобританії повідомляв, що в атаці на «Міжнародний аеропорт «Одеса» і також київський метрополітен брали участь фахівці ГРУ Росії.

Нагадаємо, колишні колеги “туриста з Солбери – Петрова” впізнали в ньому співробітника ГРУ Олександра Мішкіна. Раніше завдяки розслідуванню The Insider і Bellingcat було встановлено, що ГРУшник Петров — Олександр Мішкін . Також стало відомо, що він міг брати участь у підготовці анексії Криму, для чого в кінці 2013-початку 2014 кілька разів приїздив до України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...