“Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж

”Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Вже не перший тиждень увага громадськості буквально прикута до скандалу, пов’язаного з колишнім одіозним харківським суддею Володимиром Плетньовим і не менш одіозним народним депутатом Дмитром Святашем.

Так, за численними повідомленнями ЗМІ, Володимир Плетньов був неодноразово помічений у маніпуляціях з обов’язковою щорічною електронної декларацією, що на думку користувачів соціальних мереж може свідчити тільки про одне – спробі приховування нетрудових доходів.

Loading...

Раніше в рамках журналістського розслідування PROSUD також були встановлені факти шикарного способу життя судді – величезний особняк, який обійшовся судді всього лише в 10 тисяч доларів, дача більше 300 кв. м. і щорічний відпочинок дочок на ексклюзивних курортах.

Дружина Плетньова – Анжела володіє шикарним Porsche Cayenne 2013 року випуску, який був придбаний за 1 млн. 630 тис. грн. Всього сім’я судді має у своїй власності 4 автомобіля, серед них VolkswagenCaddy, SsangYongRexton і Toyota Tundra. При цьому, очевидно сімейство Плетньових завжди супроводжує удача низьких цін, так як Toyota Tundra вартістю близько 2 млн 200 тис. грн, дісталося Володимиру Плетньову на початку 2017 року за жалюгідних 50 тис. грн.

Тому, автори розслідування цілком справедливо поставили під сумнів можливість придбання такого майна виключно на зарплату судді.

Але найбільше запам’ятався Володимир Плетньов тим, що грає на користь Кремля. Так, суддя буквально був спійманий за руку у фінансуванні бюджету Російської Федерації через Онлайн-казино “Вулкан” та “Імператор”. Сам же Володимир Васильович спробував невдало відшуткуватися на подібні звинувачення, заявивши “ “Так, я – ігроман – 40 з гаком років граю на гітарі. А ще я – наркоман – люблю сало з чорним хлібом.”

“Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж

Однак користувачі соціальної мережі Facebook жарт не оцінили і зазначили, що такі судді як Плетньов – це горе України, їм не місце у системі правосуддя і порадили відправити його в Китай, де існує смертна кара за корупцію.

“Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж

Відзначимо, що в 2016 році Володимир Плетньов дав інтерв’ю Судово-юридичній газеті, в якому вказав, що суддею нового Верховного суду має бути людина, політично незаангажована, але має досвід у галузі правознавства. Сам же Володимир Васильович, зазначених принципів не дотримувався. Так, він неодноразово був помічений у підтримці певних політичних сил та народних депутатів. На його рахунку підтримка українофобських заяв Михайла Добкіна і дії в інтересах народного депутата Дмитра Святаша. Сторінка Володимира Плетньова в соціальних мережах рясніє різкими і далеко не тактовними виразами і фото, які заохочують вживання алкоголю та ведення маргінального способу життя.

Очевидно, Вища кваліфікаційна комісія суддів, як і користувачі соціальних мереж теж не оцінила жартів Володимира Васильовича і піддала жорсткій критиці як його моральні принципи так і рівень знань. Як повідомляє сам Володимир Плетньов на своїй сторінці в Facebook він не пройшов обов’язкове оцінювання, тому більше не є суддею. Також він пообіцяв почати відкриту війну з Адміністрацією Президента України супроводжуючи свою обіцянку словами “дістали тварі”.

“Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж “Таким як Плетньов не місце у системі правосуддя” – користувачі соціальних мереж

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...