Інтерв’ю із загиблою студенткою в Керчі: кремлівські ЗМІ дали дивне пояснення

Пропагандистка Скабєєва в Instagram виправдалася за брехливе «інтерв'ю» із загиблою Аліною Керовою

Інтерв’ю із загиблою студенткою в Керчі: кремлівські ЗМІ дали дивне пояснення
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

У програмі “60 хвилин” на каналі “Росія 1” 17 жовтня вийшло інтерв’ю з дівчиною, яку російська пропагандистка і ведуча телеканалу Ольга Скабєєва представила як студентку Аліну Керову. Але, як з’ясувалося пізніше, насправді студентка з таким ім’ям загинула під час нападу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ВВС.

Loading...

Ведуча Ольга Скабєєва заявила, що редакцію ввела в оману інша студентка –  дівчина, яку вивели в ефір, дійсно навчалася в коледжі, але представилася ім’ям своєї знайомої, ще не знаючи, що та загинула.  Вона від першої особи розповіла про те, що спостерігала під час нападу і відповіла на уточнюючі питання Скабєєвої і Попова.

В ефірі було чути тільки голос дівчини, що говорила, фото або відео з нею не показували.

Подруга загиблої згодом розповіла, що голос дівчини, яка виступала в “60 хвилинах”, не схожий на голос Аліни Керової.

У вівторок, через шість днів після нападу, Ольга Скабєєва так прокоментувала інцидент: “Її ім’ям, на жаль, представилася інша дівчина. Вона і була у нас в ефірі в день страшної трагедії. Дівчина стверджує, що знаходилася  в шоковому стані і побоялася називати своє справжнє ім’я. Але ми його з’ясували, у нас є її телефон і листування редакторів програми з тими, хто в Керчі допомагав нам шукати свідків трагедії “.

Скабєєва написала в Instagram, що редактори передачі самі шукали очевидців нападу на коледж, а номер телефону дівчини потрапив до них від волонтера, яка організувала збір крові для постраждалих.

“Дівчина відповіла на дзвінок редактора о 17.44, сама погодилася на телефонне інтерв’ю, і ми, звичайно, вивели свідка події в прямий ефір. Редактору вона представилася як Аліна Керова. Представилася, ми не знаємо цього достеменно, ще не знаючи про трагічну долю Аліни”, – написала Скабєєва.

Нагадаємо, один з викладачів політехнічного коледжу в Керчі стверджує, що крім Владислава Рослякова по людях стріляв ще хтось.

Крім цього, про страшні події того дня розповів студент, якому вдалося вижити завдяки тому, що ударною хвилею його занадто далеко відкинуло від Рослякова. Примітно, що він також говорить про двох нападників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...